آرایش عروس
۲۱
اردیبهشت

آرایش عروس

آرایش عروس

آرایش عروس : احتمالا برای بیشتر;دختر خانم هایی که تا کنون ازدواج کرده اند;پیش آمده که در روز عروسی از آرایش;چهره و موی خود ناراضی بوده اند یا رضایت کامل;را نداشته اند. مهم ترین چیزی که در روز;عروسی بسیار چشم گیر و در مرکز توجه قرار;می گیرد همین آرایش چهره و موی;عروس خانم است در نتیجه عروس خانم ها;باید با برخی نکات و باید ها و نباید ها;آشنا شوند تا بتوانند آرایش;بی نقص و زیبایی را تجربه;نمایند .

آرایش عروس :

همانطور که می دانید عروس ها;بیشتر از داماد ها در مراسم عروسی می درخشند;و در معرض دید و نقد و بررسی هستند .از این رو دخترخانم ها برای انتخاب آرایش متناسب با چهره ی خود باید وسواس و دقت زیادی به خرج دهند تا در بهترین و خاطره انگیزترین روز زندگیشان مثل ستاره بدرخشند .

1-تست آرایش روز عروسی :

به این نکته بسیار دقت نمایید . پیشنهاد می شود به طور حتم دو تا سه هفته قبل از عروسی به آرایشگاه مدنظرتان مراجعه کرده و آرایشی که قرار است روز عروسی آن را انجام دهید بر روی صورت خود با تمام جزئیات و به طور کامل امتحان و اجرا کنید تا از بی عیب و نقص بودن آن کاملا مطمئن گردید و اگر هم مشکلی داشت بتوانید به راحتی و در زمان کافی آن را رفع گردانید .

در این زمان وقت دارید هر چیزی را که برای اولین بار انتخاب می نمایید را بر روی صورتتان امتحان نمایید .

نکات آرایش عروس
نکات آرایش عروس

2-بررسی چندین مدل آرایشی :

وقتی برای تست آرایش به نزد آرایشگرتان می روید حتما چندین مدل آرایشی را که مورد پسندتان است همراهتان ببرید و بر روی صورتتان چندین مدل را تست نمایید .

یادتان نرود زمان رفتن به آرایشگاه حتما لباس سفیدی با خود ببرید تا کاملا روز عروسیتان شبیه سازی شود .

3-انتخاب آرایش مناسب :

سعی کنید از آرایش های بی روح و بی رنگ و مات استفاده نکنید. به دلیل این که لباس عروسیتان به رنگ سفید است آرایش های متضاد و تیره بیشتر با ان هماهنگ می باشد و از ان بی روحی خارجتان می کند .

لباس عروسی با تمام لباس های عمرتان فرق می کند بنابراین باید ارایشی را انتخاب کنید که خاص و متفاوت باشد .

4-استفاده از بهترین مارک های لوازم آراشی :

به دلیل این که قرار است آرایش روی صورتتان یک روز کامل را دوام آورد باید از بهترین برندهای لوازم آرایشی باشد . در غیر این صورت شیرین ترین روز زندگیتان تبدیل به بدترین و پر استرس ترین روز می شود .

مدل های آرایش عروس
مدل های آرایش عروس

5-عدم استفاده از آرایش زیاد و شلوغ :

همانطور که می دانید زیبایی در سادگی است. شلوغی و به کارگیری رنگ های زیاد چهره را مسن تر و نا مرتب تر نشان می دهد و چهره را از حالت طبیعی خارج می سازد .

6-عدم استفاده از مدهای نا متعارف و نامرسوم :

صرف این که یک مدل آرایشی در سال برگزاری مراسم جشن عروسیتان مد شده است دلیل انتخاب آن مدل آرایش نباشد . یادتان باشد که جشن ازدواجتان فقط یک شب است  و تمام عمر قرار است عکس های همان یک شب را در کنار همسرتان نگاه کنید و دیگر تکرار نمی شود . بنابراین مدل آرایشی و همینطور مدل لباسی را انتخاب کنید که هرگز از مد نمی افتد و همیشه برای خودش جذاب و دیدنی است .

به طور کلی مدل آرایش کلاسیک از جمله مدل هایی است که هیچ وقت از مد نمی افتد و دمده نمی شود.

7-عدم استفاده ار رژلب های جیغ و پر رنگ :

رنگ های تیره و پر رنگ معمولا در هنگام عکاسی نمای قشنگی نداشته و همینطور درخشندگی و زیبایی چندانی ندارند . اگر طبق عادت می خواهید از رژلب های قهوه ای و تیره استفاده کنید بهتر است ان را با رنگ های گلبهی یا صورتی و قرمز ترکیب نمایید . این گونه رنگ ها جذابیت چهره را چندین برابر می کند . علاوه بر این چهره را بشاش و باز نشان می دهد .

انتخاب مدل آرایش عروس
انتخاب مدل آرایش عروس

8-عدم استفاده از سایه چشم های پر رنگ:

سایه هایی که بیش از حد پر رنگ هستند چشم ها را پنهان می کنند و زیبایی طبیعی ان ها را از بین می برند. سیاه کردن بیش از اندازه چشم ها نه تنها زیبا نیست بلکه جذابیت کل صورت را نیز تحت تاثیر قرار خواهید گذاشت. در استفاده از سایه های تیره زیاده روی نکنید تا چهره شما حالت مصنوعی به خود نگیرد.