ایده های جالب برای جشن عروسی
۰۲
خرداد

ایده های جالب برای جشن عروسی

ایده های جالب برای جشن عروسی

ایده های جالب برای جشن;عروسی : همانطور که اطلاع دارید امروزه جوانان;به دنبال برگزاری مراسمات عروسی پر زرق;و برق و مجلل هستند اما دخترها و پسرها باید بدانند;ایده های جالب و انجام کارهای خلاقانه نیز می تواند;بر روی جذاب تر و خاطره انگیز تر شدن;جشن عروسی آن ها بسیار تاثیر مثبتی بر جای بگذارد ;و جشن را برایشان خاص و ویژه;جلوه دهد .

ایده های بسیار زیادی وجود دارد که شما;می توانید از آن ها در تدارکات جشن عروسیتان;استفاده کنید در این مقاله به چند مورد از ایده های جالب اشاره می کنیم.

ایده های جالب برای جشن عروسی :

به طور کلی می توان گفت رسیدن روز عروسی برای;عروس و داماد ها و برگزار شدن عالی:این مراسم از بزرگترین آرزوهای آنان به شمار می رود . از این رو برای شادتر کردن و ایجاد شور و نشاط در آن تمام تلاششان را می کنند تا میهمانان ساعات خوشی را پشت سر بگذارند و در نهایت مراسم ازدواجشان در یاد و خاطره ی تمامی آن ها ثبت و ضبط گردد .

هر کدام از تازه عروس و داماد ها هم چنین در تلاشند تا با انجام کارهای متفاوت جشنشان را از یکنواختی و تکراری بودن خارج سازند و به قول معروف جشنشان به نوعی انحصاری و فقط به نام خودشان گردد !

می توانید با کلی ایده های ساده و در عین حال هیجان انگیز و جالب روح تازه ای به مجلستان ببخشید تا تمامی میهمانان از شرکت در مراسمتان احساس لذت و رضایت نمایند .

ایده های جدید برای جشن عروسی
ایده های جدید برای جشن عروسی

1-استفاده از لباس عروسی مادر عروس :

تازه عروسان می توانند سراغ لباس عروس قدیمی مادرشان بروند . از آن جا که دیگر این لباس ها قدیمی و غیر قابل مصرف شده اند می شود  با کسب اجازه از آن ها برای خود یک بازوبند یا دستبند توری بسازند و بدین گونه یاد و خاطره جشن پدرو مادرشان را نیز زنده کنند .

اگر هم مادرتان اجازه ی پاره کردن لباس را به شما نداد می توانید آن را در گوشه ای از سالن در مقابل چشم همه قرار دهید  و آن را در کنارتان حفظ نمایید . برای این کار از پیراهن مادرشوهرتان نیز استفاده کنید .

2-عکس با تصویر ازدواج پدر و مادرهایتان :

این ایده ای بسیار جالب و خاطره انگیز می شود . هر کدام عکس عروسی پدر و مادر خود را رو به دوربین در دست بگیرید و عکس بیندازید.

این گونه سه عروسی در یک قاب می شود ! با دو زمان متفاوت ! و هم چنین دو نسل متفاوت !

3-عکس از پیراهن عروس :

اگر لباس عروسیتان آماده شده این سوژه عکاسی عالی است ! از عکس عروسی مادرتان کمک بگیرید و ان را پس زمینه قرار دهید . حالا لباس خودتان را نیز در کادر بیاورید و در آنه واحد از هر دو عکس بگیرید.

مراسم عروسی
مراسم عروسی

4-عکس مخصوص پدرو مادر :

به صورت اختصاصی برای پدر و مادر هایتان با لباس عروس و داماد یک عکس تهیه نمایید . بهتر است تابلوی کوچکی نیز در دست داشته باشید و پیغام خاص و یا حرف دلتان را به ان ها بزنید و بعد از عروسی به ان ها تقدیم کنید. این بهترین و زیباترین هدیه برای ان ها محسوب خواهد شد.

5-لحظه دیدار با پدرو مادرتان :

وقتی لباس عروسی و دامادی خود را بر تن کردید از اولین لحظه ای که پدر و مادرتان شما را در ان لباس می بینند عکسی تهیه کنید و به عنوان یادگاری نگه دارید.

6-تهیه یک هدیه کوچک برای پدر و مادرهایتان :

پیشنهاد می شود اگر می توانید در روز عروسی به پدر و مادرهایتان یک هدیه ی کوچک به عنوان یادگاری کادو دهید. مثلا می توانید دستمال های پارچه ای گلدوزی شده با نام ان ها تهیه و بر روی هر یک یک پیام عاشقانه بنویسید و به ان ها تقدیم نمایید.

7-عکس با حلقه های قدیمی تر :

منظور از حلقه های;قدیمی تر یعنی عکس با;دستان حلقه دار مادر و;پدر و مادر بزرگ و پدر بزرگتان .

دستانتان را به گونه ای که حلقه های هر سه نفرتان مشخص باشد قرار دهید و به همراه دسته گلتان عکس بگیرید.

جشن عروسی
جشن عروسی

8-قدردانی از پدر و مادر قبل از بله گفتن :

پیشنهاد می کنیم قبل از این که بله را بگویید برگردید و پدر و مادرتان را ببوسید و از ان ها بابت زحماتشان تشکر نمایید. این لحظه تا ابد در ذهن و قلب ان ها باقی خواهد ماند .

9-ثبت تاریخ روی پیراهن عروسی:

اگر پیراهن عروسیتان را خریده اید و کرایه ای نیست می توانید تاریخ روز مراسم جشن عروستان را بر روی ان ثبت کنید تا برای همیشه بماند.

یا این که می توانید بر روی تور عروسیتان اسم خود و همسرتان را گلدوزی نمایید.

10-حک اسم یا پیام عاشقانه بر روی حلقه هایتان :

می توانید برای خاص تر کردن حلقه های ازدواجتان اسم خوتان یا یک جمله عاشقانه و یا یک قول را برای همیشه بر روی حلقه ها حک نمایید.