ایده های جدید برای جشن عروسی
۰۱
خرداد

ایده های جدید برای جشن عروسی

ایده های جدید برای جشن عروسی

ایده های جدید برای جشن عروسی : مطمئنا;همه ی عروس و داماد ها;در پی یافتن ایده ها و روش هایی نو;و جالب برای برپایی مراسم;ازدواج و همینطور کارهای خاطره انگیز;در تدارکات جشن عروسیشان هستند. امروزه;زوج ها در تلاشند که جشن مراسم;عروسیشان متفاوت و خاص تر;از سایرین و زوج های جوان قبلی باشد. در واقع به;نوعی به روزتر و متنوع تر باشد.

در این مقاله به چند روش و ایده;اشاره شده است;تا راهنمای تصمیمات و کارهای;شما باشد و ایده های جدیدتری را;به ذهن شما بیاورد .

ایده های جدید برای جشن عروسی :

برای استفاده از ایده های مختلف شرکت های تشریفات مجالس می توانند بسیار برای شما مفید باشند. زیرا هر ساله آیتم های نو و خاص تری را به خدمات خود اضافه می کنند تا مرد استقبال و رضایت مشتریانشان قرار بگیرد. پس به راحتی می توانید از ایده های آنان نیز بهره مند شوید . البته خودتان هم خلاق باشید و کارهای ویژه و خاطره انگیز و جذابی را برای میهمانانتان انجام دهید .

لازم نیست حتما به دنبال تشریفات آنچنانی و مجلل بگردید گاهی ایده های ساده و حتی قدیمی نیز می تواند بسیار مورد پسند و استقبال قرار بگیرد و مجلستان را گرم تر و شیرین تر نماید.

این نکته را به خاطر بسپارید : همیشه ایده های غیر منتظره برای هر فردی سرگرم کننده و پر هیجان است .

کارت دعوت عروسی
کارت دعوت عروسی

1-ایده برای کارت عروسی :

عروس و داماد ها می توانند به شیوه ای خلاقانه وراد عمل شوند و بر روی کارت های عروسی خود اثر انگشت خودشان را به شکل قلب درآوند و بر روی کارت بزنند. حتما این عمل برای بسیاری از میهمانان عجیب و خاص و جالب به نظر خواهد رسید. می توان گفت به نوعی کارت عروسی خود را منحصر به فرد و ویژه ی خود کرده اید.

2-قرار دادن دمپایی راحتی :

بهتر است برای راحتی هر چه بیشتر میهمانان در قسمتی از سالن و مکانی که مراسم برپاست چندین دمپایی راحتی قرار دهید تا وقتی آن ها از رقص و پایکوبی خسته شدند با پوشیدن این دمپایی ها احساس رضایت و خرسندی کنند.

3-سفارش بیسکوییت های عروسی :

امروزه عروس و داماد ها برای پذیرایی از میهمانان از بیسکوییت های جابی استفاده می کنند که طرح و شکل ان کامل تم عروسی دارد. مثلا بیسکوییت هایی شبیه لباس عروس و داماد ، کفش عروس و داماد و….

با این بیسکوییت ها جشنتان شگفت انگیز و شیرین تر خواهد شد.

شیرینی عروسی
شیرینی عروسی

4-تزیین صندلی های میهمانان :

ایده ی اول تزیین صندلی ها با عکس های دوران کودکی و نوجوانی خود و همسرتان می باشد . البته ان ایده کمی گران به نظر می رسد . اگر بودجه کافی در اختیار دارید برای میهمانانتان این ایده ای بسیار جالب و جذاب و همینطور سرگرم کننده خواهد بود .

ایده ی دوم اویزان کردن ریسه ای از قلب های کاغذی بر پشت صندلی هاست .

5-گیفت های خاص :

برخی از هدایا در ابتدا بسیار خاص و تعجب برانگیز به شمار می روند ولی در عین حال استقبال کننده های زیادی را به دنبال خواهند داشت.

می توانید به عنوان هدیه به هر خانواده از میهمانانتان بذر گل یا یک میوه ای که به ان علاقه مندید را بدهید تا آن ها اقدام به کاشتن این بذرها کنند . با این کار گویی با رشد هر ساله این گیاهان عشق شما نیز بزرگ و بزرگ تر و پایدارتر خواهد شد.

ایده ی دیگر دادن گلدان های کوچک گیاه کاکتوس می باشد. به همراه این گلدان ها کاغذی حاوی جملات زیبا نیز اضافه کنید و به ان ها بادهید تا هدیه ی شما خاص تر جلوه کند .

ایده های جدید برای جشن عروسی
ایده های جدید برای جشن عروسی

6-تابلوی در ورودی :

می توانید تابلویی را برای در ورودی آماده کنید. بر روی آن اطلاعاتی را در مورد نحوه ی آشنایی ، اولین تاریخ دیدار ، زمان عاشق شدن، زمان گرفتن بله و …. را بیان کنید. سپس ان را بر روی یک میز قرار داده و با گل های زیبا تزیین نمایدد . درواقع این تابلو داستان کوتاهی از عشقتان را بیان خواهد کرد. این ایده حتما برای تمامی میهمانانتان به خصوص افراد کنجکاو جذاب و جدید خواهد بود .

7-دعوت از قدیمی ترین زوج ها :

شما می توانید در مراسم عروسیتان از زوج هایی که مدت طولانی است در کنار هم عاشقانه زندگی می کنند دعوت کنید تا به مجلس شما بیایند و در زمان به خصوصی ان ها را به سایر میهمانا معرفی نمایید. این ایده هم جشن شما را خاص تر می کند هم عشق انان را چندین برابر و دلشان را شاد . امتحان کنید.