ایده های متفاوت برای جشن عروسی
۳۱
اردیبهشت

ایده های متفاوت برای جشن عروسی

ایده های متفاوت برای جشن عروسی

ایده های متفاوت برای جشن;عروسی : زوج های جوان برای برگزار کردن;متفاوت و خاص تر جشن های عروسی خود;همیشه به دنبال ایده های تازه و خلاقانه می گردند;تا مراسم را از حالت یکنواختی دربیاورند;و خاطرات ارزشمند و ویژه ای به;جا بگذارند.

ایده های متفاوت برای جشن عروسی :

در این مقاله چندین ایده بی نظیر و;زیبا ارائه شده تا زوج های جوان بتوانند از آن ها استفاده کنند و شاید با کمی خلاقیت ایده های جدیدتری را به وجود بیاورند . در مراسمات عروسی هر ایده و فکری می تواند میهمانان را سرگرم نماید و لذت جشن عروسیتان را برای آن ها چندین برابر گرداند.

1-استفاده از تابلوهای نشانه دار :

این ایده می تواند بر روی تمام میهمانانتان تاثیر مثبت بگذارد و حال و هوای آنان را به سرعت تغییر دهد. می توانید تابلوهایی را با این مضمون آماده نمایید : لطفا لبخند فراموش نشود یا لبخند در این مکان اجباری است یا با لبخند زیباتر هستید و …و آن ها را به دست تعدادی از جوانان خنده رو بسپارید . مطمئن باشید تمامی میهمانان با دیدن این تابلوهای اعلان لبخند به لب می زنند و ذوق زده می شوند .

حتما این ترفند را امتحان نمایید .

ایده عروسی
ایده عروسی

2-کشیدن نقاشی جشن عروسیتان :

این ایده هم می تواند بسیار جذاب باشد به علاوه ی این که با ثبت لحظاتتان به صورت تصویری تا ابد آن لحظات شیرین در پیش رویتان باقی می ماند و همیشه ماندگار است. از این تابلوی نقاشی نیز می توانید به عنوان یکی از وسایل دکوری و تزیینی منزل مشترکتان استفاده نمایید . ایده ی دیگر دعوت از یک کاریکاتوریست و کشیدن کاریکاتور خودتان است مثلا حین بریدن کیک و یا خوردن شام و …

3-برجسته کردن تاریخ عروسی :

با این ایده دیگر هرگز تاریخ برگزاری مراسم جشن عروسیتان را از یاد نخواهید برد. می توانید بر روی تکه ای چوب تاریخ عروسیتان را کنده کاری کنید و حلقه هایتان را بر روی ان بگذارید و یا این که در گیفت ها و هدیه های ویژه ی خود آن را به شکل حروف برجسته بچسبانید و تقدیم میهمانان کنید.

می توانید این تاریخ را بر روی تمامی عکس های خود با حروف ریز نیز قرار دهید.

4-تهیه دفترچه خاطرات برای یادگاری :

یک دفترچه زیبا تهیه نمایید و از میهمانانتان بخواهید برای اولین سالگرد ازدواجتان جمله ای را به عنوان یادگاری برایتان یادداشت کنند تا بعدا با خواندن ان احساس خوشی و لذت نمایید . فقط حواستان باشد ان را تا آمدن اولین سالگرد ازدواجتان باز نکنید. تا بعد از خواندن آن ها سوپرایز شوید .

ایده های نو برای جشن عروسی
ایده های نو برای جشن عروسی

5-قرار دادن میز شام عروسی کنار هم :

قرار گرفتن میز شام باعث می شود همه ی میهمانان کنار یکدیگر بنشینند و صمیمیت بیشتری در فضای مراسمتان بر قرار شود. این امر مجلس را گرم تر و شادتر نشان خواهد داد. هر چند که امروزه سرو غذا به شکل سلف سرویس مد شده است اما هنوز هم سرو غذا به شکل قدیمی دلنشین و زیباست .

6-انجام تشریفات عروسی توسط بزرگترها :

همانطور که می دانید امروزه تمامیه تشریفات و تدارکات مراسم عروسی را خانم های جوان و ساقدوش های عروس انجام می دهند. مانند پاشیدن گل بر سر عروس و داماد . می توانید برای متفاوت تر شدن مجلس عروسیتان این کار را به مادربزرگ هایتان بسپارید . این کار علاوه بر این که خوشحالشان می کند حس جوانی و سر زندگی به ان ها می دهد .

ایده های مراسم عروسی
ایده های مراسم عروسی

7-پازلی کردن عکس های عروس و داماد :

برای این کار یکی از عکس های مورد علاقه ی خود و همسرتان را انتخاب و ان را به شکل پازل سفارش دهید . سپس یک میز تهیه نمایید و پازل را بر روی ان قرار دهید و از میهمانن بخواهید که بر روی هر تکه از آن خاطره ای را یاداشت نمایند .

8-تهیه آلبوم عکس و ثبت خاطرات مربوط به همان عکس :

از اولین روز آشنایی تا روز عروسیتان می توانید عکس های متفاوت و جذابی را اماده سازید و از ان یک آلبوم تهیه نمایید و در کنار ان خاطره ی همان روز و عکس را یادداشت کنید تا بعدا که میهمانانتان به منزلتان امدند از ان ها دیدار کنند.

ایده های تازه برای عروسی
ایده های تازه برای عروسی

9-خلق اثری هنری :

این ایده نیز بسیار جالب است. می توانید تابلویی تهیه نمایید و با زدن اثر انگشت های خود و همسرتان به رنگ های مختلف یک اثر متفاوت و خلاقانه و هنری بسازیدو این تابلو را به دیوار منزلتان بیاویزید.

10-توجه به کودکان در جشن عروسی :

بهتر است برای مهار شیطنت ها و شلوغ کاری های کودکان یک میز بازی و خوراکی های بچه گانه را کمی دورتر از محیط اصلی مراسم برایشان تهیه نمایید تا با آن ها مشغول شوند.