تزیین جشن عروسی
۱۰
اردیبهشت

تزیینات جشن عروسی

تزیینات جشن عروسی

تزیینات جشن عروسی : قطعا مهم ترین;و بهترین روز زندگی هر فرد;روز خاطره انگیز عروسیش;است به همین دلیل می توان گفت;تقریبا همه ی افراد بر روی کامل انجام شدن;و باشکوه برگزار شدن آن حساسیت;دارند.

تشریفات مجالس تضمین می دهند;که برپایی مراسم جشن عروسیتان;به بهترین شکل و منحصر;به فرد برگذار گردد;و تزیینات خاص و جذاب;در آن اجرا شود . تزیینات خاص;می تواند جشن عروسی;را برای شما و مهمانانتان;فراموش نشدنی گرداند .

تزیینات جشن عروسی :

در این مقاله چندین ایده برای تزیینات جشن عروسی به شما داده می شود تا راهنمای کار زوجین باشد .

تزیین مراسم عروسی
تزیین مراسم عروسی

1-تزیین میز مهمان :

در برگزاری مراسم عروسی چیدمان و تزیین میزهای پذیرایی از مهمان ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است . بنابراین سعی کنید وسایل و رنگ های مجلل و لوکس را به کار ببرید تا جلوه ی باشکوهی داشته باشد.

همانطور که می دانید رنگ های سفید و طلایی دو رنگ خاص می باشند که درخشش متفاوتی دارند و براق هستند به همین دلیل به مجلس شما شکوه و جلال منحصر به فردی می بخشند . یا رنگ های صورتی و سفید بر گیرایی و جذب توجهات بسیار تاثیر گذار هستند پس دقت نمایید ترکیب رنگ هایی استفاده کنید که جشنتان را ویژه و متفاوت گرداند و در عین حال آن را به یک جشن مجلل تبدیل نماید .

2-گل آرایی میزها :

گل ها همیشه به دلیل زیبایی ، ظرافت ، طراوت و تازگی حس دلپذیری را منتقل می گرداند و از جمله بهترین وسایل برای تزیین میز و صندلی به شمار می آیند که در عروسی ها به کار می روند . گل های رنگارنگ و در عین حال همخوان با رنگ دکوراسیون و تم انتخابی مراسم جذابیت زیادی به جشن عروسی می بخشد.

استفاده از گلدان های کریستالی که بسیار هم پر طرفدار است و فراگیر شده به دلیل توانایی انعکاس نور درخشش خیره کننده ای را ایجاد می کند که موجب لوکس تر شدن هر چه بیشتر مراسم می گردد .

هم چنین می توان گل ها را با نخ نامرئی به صورت وارونه از سقف و بالای سر مهمان ها آویزان کرد و حس و حال ان ها را عوض کرد.

ایده تزیین جشن عروسی
ایده تزیین جشن عروسی

3-میز مخصوص کودکان :

ایده ی جالبی است اگر در مراسمتان فکری هم به حال کودکان بازیگوش کنید. فکری کنید تا بتوانید جلوی شلوغ کاری و شیطنت های تمام نشدنی ان ها را بگیرید و سرگرمشان کنید .

می توانید برای این منظور میزی اماده کنید و آن را پر از کاغذ و مداد رنگی ، پاستیل ، مداد شمعی و … نمایید تا برایتان نقاشی هایی بکشند و به عنوان کادو به شما بدهند .

این کار به نوعی هم یک سرگرمی برای آن هاست هم مجلستان آرام تر می شود.

4-گیفت های عروسی :

دادن گیفت یا همان هدیه های کوچک که معمولا از طرف عروس و داماد به مهمان ها داده می شود به تازگی فراگیر و با اهمیت شده است .

سعی کنید در ساخت گیفت ها خلاقیت داشته باشید اگرچه انواع گیفت های آماده نیز در بازار موجود است.

گیفت های خاص تاثیر به یادماندنی ای بر ذهن مهمان ها می گذارد و جشن عروسیتان را خاطره انگیز می نماید .

دیزاین مراسم عروسی
دیزاین مراسم عروسی

5-کارت عروسی متفاوت :

برای تزیین کارت های عروسیتان نیز خلاقیت به خرج دهید و ان را دست ساز کنید. می توانید از گل هایی که فصل رویششان با فصل برگزاری مراسمتان هماهنگ است استفاده نمایید و کارت ها را با این گل ها تزیین نمایید .

 

6-جای حلقه ویژه :

اگر بر روی تمامی مراحل جشن عروسیتان حساس هستید و می خواهید به بهترین نحو لحظاتتان سپری گردد پس برای جای حلقه نیز فکر متفاوتی کنید و برنامه ی ویژه ای را ترتیب دهید .

مثلا از وسایل چوبی یا گل های کریستالی و یا وسایل شیشه ای و یا حتی گل های طبیعی به عنوان جای حلقه ها استفاده کنید .

7-شیرینی های خاص روز عروسی :

ایده ی جالبی است که شیرینی های عروسیتان نیز خاص و شکلی شبیه عروس و دامادها داشته باشد ، با این کار حتما تمامی مهمان ها ذوق زده و متعجب خواهند شد . اگر کمی فکر کنید می توانید خلاقیت ها و ایده های زیادی را در مراسمتان اجرا نمایید .

دیزاین جشن عروسی
دیزاین جشن عروسی

8-اماده کردن تخته و یا تابلوی یادگاری :

یک تابلو با تزیینات خاص و مناسب برای نوشتن یادگاری توسط مهمانانتان قرار دهید تا با نوشتن جمله ای برای شما بر خاطره انگیزتر کردن جشنتان بیفزایند و ان را برایتان بیش از پیش به یاد ماندنی و فراموش نشدنی گردانند .