خدمات مجالس برتر در جهان
۱۳
دی

خدمات مجالس برتر در جهان

بهترین خدمات عروسی در جهان

خدمات مجالس برتر در جهان : خدمات و تشریفات عروسی از زمانی بر روی زبان ها افتادند که در کشورهای اروپایی تصمیم بر این شد که برخی کارهای تخصصی را به بخش خصوصی بسپارند. که این تصمیم مسئولیت جشن های عروسی را بر عهده شرکت های خدمات عروسی سپرد. این شیوه ی برای برگزاری مراسم عروسی به تدیرج مرسوم شد و سایر نقاط جهان رونق گرفت در ایران نیز در سالهای اخیر شاهد رونق شرکت های برگزاری مجالس عروسی هستیم.

برگزاری عروسی به روش سنتی در گذشته به این صورت بوده است که در منازل تمامی مراسم برگزار می شده است اما اکنون جشن ها با شکوه بوده و مسئولیت برگزاری آن در خانه بسیار زیاد است و ممکن است خانواده ها از عهده آن برنیایند و مراسم به شکلی مناسب برگزار نشود. اجرای خدمات عروسی در تمامی جهان برقرار است و بیشتر خدمات مشابه هم هستند به طوری که اگر در کشوری غربی آپشن جدیدی مورد استفاده قرار گیرد بر خدمات دیگر کشورها نیز تاثیر می گذارد, کشور ما نیز از این امر مستثنی نیست.

خدمات مجالس برتر در جهان

برخی بر این باورند که مجالس عروسی برگزار شده در غرب به بهترین شکل برگزار می شوند در حالی که امروزه تمامی خدمات عروسی یک شکل بوده و تفاوت زیادی با یکدیگر ندارند. در این مقاله ویژگی های برخی خدمات عروسی در جهان را مرور می کنیم:

سالن عروسی در کنار باغ

از ویژگی های مهم خدمات مجالس در کشورهای مختلف این است که سالن برگزاری عروسی در کنار یک باغ زیبا با گل های زیبا است. که از این باغ برای تفریح میهمانان و همچنین ثبت فیلم و عکس های خاطره انگیز استفاده می شود.

کشتی سواری

در شهر ها و کشور های ساحلی همچون ترکیه این امکان وجود دارد که قسمتی از مجلس عروسی در کشتی های تفریحی برگزار شود و عروس و داماد نیز کشتی سواری کنند. این ویژگی از بهترین خدمات مجالس در جهان می باشد.

ارائه تنوع غذایی

از دیگر ملزومات خدمات مجالس منحصر به فرد در جهان ارائه انواع غذاهای بین المللی و دریایی و همچنین انواع دسر, سالاد و نوشیدنی های سرد و گرم است.

کیک و شیرینی

از آپشن های مهم بهترین خدمات مجالس عروسی پذیرایی از مهمان پس از شام است. همچنین وجود کیک عروسی جز ضروریات مجلس عروسی می باشد.

گل آرایی

بهترین خدمات مجالس در جهان گل آرایی را جز جدایی ناپذیر خدمات خود قرار می دهند و این طراحی را در قسمت های ورودی مهمانان, میز میهمانان و همچنین جایگاه عروس و داماد انجام می دهند.

تزیین جایگاه عروس و داماد

تزئین جایگاه عروس و داماد به شکل چشم نواز و خیره کننده در کنار سفره عقد, دسته گل و ماشین عروس جز آیتم های بهترین خدمات مجالس عروس در جهان می باشد.

مهماندارن با تجربه و ظاهر مرتب

برای برگزاری جشن به شکل باشکوه تر وجود کارکنان با تجربه با لباسهای یک شکل و شیک از الزامات برای خدمات مجالس می باشد. که این مهم در بهترین خدمات مجلس جهان در نظر گرفته می شود.

وسایل و ظروف پذیرایی

نحوه ارائه خدمات به نوع ظروفی که در مجالس استفاده می شود بستگی دارد. خدمات مجالس لوکس جهان از ظروف بلو و پازلی برای میز غذای مهمانان استفاده می کنند.

سرویس صندلی و مبلمان

در تمامی خدمات مجالس صندلی و مبلمان وجود دارد تنها تفاوت آنها در خدمات مجالس برتر جهان لوکس بودن این وسایل است که اغلب از سرویس های کلاسیک و مدرن استفاده می شود.

کادر فیلمبرداری و آتلیه

ثبت خاطرات عروسی و مجالس از مهمترین بخش های جشن می باشد که نیازمند تخصص و مهارت است خدمات مجالس برتر جهان از فیلمبرداران حرفه ای و آشنا به فنون مختلف استفاده می کنند.

نورپردازی و موزیک

نورپردازی محیط سالن زیبایی و شکوه خاصی به سالن می بخشد همچنین پخش موزیک و برنامه های هیجان انگیز جلوه خاصی به مراسم می بخشد که در خدمات مجالس جهان موزیک توسط موسیقیدانان و خواننده های معروف اجرا می شود.