دختران سخت پسند در ازدواج
۲۵
شهریور

دختران سخت پسند در ازدواج

دختران سخت پسند در ازدواج

دختران سخت پسند در ازدواج : همانطور که;می دانید امروزه سن;ازدواج به دلایل مختلفی بالا رفته;و دختران و پسران به علت های;جزئی و گاها بی اهمیت از ازدواج کردن;سر باز می زنند. ازدواج معمولا;اگر در سن مناسب خود;اتفاق نیفتد از آن به بعد سخت گیری ها;شروع می شود و شرایط;مشکل تر می گردد به خصوص;برای خانم ها.

دخترخانم هایی که به اصطلاح مشکل پسند هستند ویژگی های خاصی دارند که آن ها را به دخترانی که هرگز راضی نمی شوند تبدیل نموده است. برگزاری مراسم عروسی

دختران سخت پسند در ازدواج :

این دسته از دختران نشانه های رفتاری ویژه ای دارند که در این مقاله به آن ها اشاره شده است.

دختران سخت پسند در ازدواج
دختران سخت پسند در ازدواج

1-خانم هایی که واقعیت را نمی بینند یا واقع گرا نیستند :

برخی از خانم ها موضوعات و مسائل اساسی که در زندگی مشترک تاثیر گذار است را نمی بینند و حواسشان متوجه موضوعات کم اهمیت می گردد. مثلا عقاید سیاسی یا ورزشی اصلا مسائلی نیستند که به خاطر ان ها رابطه شما تحت شعاع قرار بگیرد یا باعث اختلاف گردد. نباید انتظار داشته باشید که در تمام زمینه ها با م هم عقیده و هم نظر باشید.

2-خانم هایی که ظاهر افراد برایشان اهمیت دارد :

از آن جا که با بالا رفتن سن ازدواج جوانان دیگر حاضر به پذیرفتن مسئولیت یک زندگی نمی شوند هر کدام به بهانه های مختلف و دلایل بی ارزش یکدیگر را رد می کنند . یکی از این دلایل ظاهر افراد یعنی چهره و اندام آن ها می باشد.متاسفانه اکثر جوانان به دنبال ظاهر زیبا هستند . به دنبال فردی که چهره و استایل و اندام جذابی داشته باشد. اما باید بدانید که این طرز تفکر گاهی موقعیت های بسیاری را از دست شما خارج می سازد و یک زندگی آرام و ایده آل را از شما می گیرد.

3- خانم هایی که حساسیت و وسواس زیادی به خرج می دهند :

محافظه کار بودن و حساسیت و به نوعی دقت تا حدودی خوب و مناسب است اما برخی از خانم ها از این ویژگی بی مورد و بسیار زیاد استفاده می کنند تا جایی که با ازدواج نیز وسواسی برخورد می کنند. این گونه خانم ها از هر بهانه ای برای رد کردن خواستگار استفاده می کنند و از مشکلات کوچک واهمه دارند.اما خوب است بدانیم که هیچ انسانی کاملا بی عیب و نقص نیست و هر کس به نوبه خود ایراداتی را دارد . هر کس با هر شخصیت و فرهنگی معایبی نیز دارد که گاهی از صفات و ویژگی های خوب او کمتر است. پس در سنجش و ارزیابی افراد تجدید نظر کنید و به دنبال ویژگی های یک همسر ایده آل بگردید.

ویژگی دختران سخت پسند
ویژگی دختران سخت پسند

4-خانم هایی که با قرار ملاقات مخالف هستند :

امروزه جوانان بیشتر اجتماعی هستند و کسانی که بیشتر در محافل اجتماعی حضور دارند به نوعی بیشتر حق انتخاب دارند و گزینه های بیشتری پیش روی آن ها قرار می گیرد. سعی کنید در این گونه جمع ها شرکت کنید و معاشرت های خود ا افزایش دهید.

5-خانم هایی که همیشه حلقه به دست هستند :

برخی از دختر خانم ها در حالی که مجرد هستند حلقه ای را در دست می کنند تا از دست مزاحمان و نااهلان در امان بمانند . اما باید بدانید که با این کار خیلی از افراد دور و اطرافتان گمان می کنند که متاهلید و شانس های زیادی را از دست می دهید. دقت کنید که با این کار خواستگارهای واقعی خود را از دست ندهید.

نشانه های دختران سخت پسند در ازدواج
نشانه های دختران سخت پسند در ازدواج

6-خانم هایی که همیشه می گویند قصد ازدواج ندارند :

دسته ای از خانم ها هم هستند که در هر محفل و جمعی مدام می گویند که قصد ازدواج ندارند و فعلا نمی خواهند به تشکیل زندگی فکر کنند. اما با این شیوه هیچ کس شما را به خواستگار معرفی نخواهد کرد.

7-خانم هایی که نمی خواهند از سنشان جوان تر باشند :

برخی از خانم ها با فردی آشنا می شوند که همه جانبه با او به اشتراک می رسند اما وقتی سن طرف مقابل را می پرسند متوجه می شوند سنش کوچکتر است. از این رو سنشان را تغییر می دهند. از این موضوع نترسید . تصور نکنید صرف کوچکتر بودن مرد زندگی مشترک موفقی نخواهید داشت.