دکوراسیون منزل عروس
۰۳
تیر

دکوراسیون منزل عروس

دکوراسیون منزل عروس

دکوراسیون منزل عروس :در طول;تدارکات برای عروسی و رفتن;به خانه مشترک از دغدغه;های مهم و بسیار حساس;برانگیز زوج های;جوان نحوه و مدل چیدمان منزل;مشترکشان می باشد. تصمیم گیری;در مورد تزیین دکوراسیون;منزل کاری سخت و وقت گیر;است زیرا نظرات و سلیقه های;هر دو متفاوت است و باید;وسایل به شیوه ای;کنار هم قرار گیرند که;هر دو زوج راضی;و خشنود;باشند.

پس در ابتدا باید;عروس و داماد به;یک نظر واحد و سلیقه ی;مشترک و نزدیک به;هم برسند;و با مشورت یکدیگر;خانه ی رویاییشان;را بچینند.

دکوراسیون منزل عروس :

همانطور که می دانید;بسیاری از عروس و داماد ها;زندگی خود را در آپارتمان های کوچک شروع می کنند در نتیجه باید نحوه ی چیدمان در این مکان ها را بدانند و در کنار آن از خلاقیت و سبک خاص خودشان نیز استفاده کند.

در این مقاله به چند نکته در مورد طراحی و تزیین چیدمان منزل عروس و داماد اشاره می کنیم تا به وسیله آن بهترین مدل و طراحی را برای خانه ی خود انتخاب کنید. این مدل ها کاربردی و پر طرفدار هستند.

دکوراسیون منزل عروس
دکوراسیون منزل عروس

1-اتاق نشیمن :

همه می دانید که مهم ترین قسمت یک خانه اتاق نشیمن می باشد. باید بدانید که استفاده از رنگ های روشن و دلباز خانه را بزرگ تر و وسیعتر جلوه می دهد. می توان گفت امروزه اکثر زوج های جوان سبک های مدرن را می پسندند.

برای اتاق نشیمن انتخاب رنگ های خنثی از قبیل خاکستری ، قهوه ای ، مشکی ، سفید برای رنگ زمینه اصلی به زوج ها پیشنهاد می شود . برای روح بخشیدن و رنگ پاشیدن بیشتر به محیط می توان رنگ قرمز ، زرد ، نارنجی ، سبز ، آبی را انتخاب نمود . این رنگ ها از طریق وسایل جانبی مانند کتابخانه ، تابلوها ، پرده ، فرش ، مبلمان وارد رنگ زمینه اصلی می شوند.

در اتاق نشیمن معمولا وسایل دکوری ای از قبیل دکوری های صنایع دستی ، عکس های عروسی و ماه عسل ، انواع تابلوهای سنتی و مدرن ، گلدان های طبیعی و مصنوعی و کتابخانه و… استفاده می گردد.

برای تزیین مبلمان اتاق نشیمن نیز از کوسن های فانتزی مانند کوسن با اول حرف عروس و داماد می تواند زیبا و جذاب باشد.این کار هم برای میهمانان جذاب و خاص است و هم به وسایل گرمی و هویت می بخشد. کوسن ها منحصر به خودتان می شوند !!!

چیدمان منزل عروس و داماد
چیدمان منزل عروس و داماد

2-اتاق خواب عروس و داماد :

بعد از اتاق نشیمن مهم ترین مکان و قسمت بعدی خانه اتاق خواب می باشد. دقت کنید مهم ترن نکته در مورد اتاق خواب عروس و داماد راحتی و آسایش است. اگر اتاق خوابتان اندازه ی کوچکی دارد بهتر است از رنگ های روشن و ساده برای آن استفاده کنید.

علاوه بر این تخت خواب هایی با ارتفاع کم نیز برای این اتاق خواب ها مناسب هستند. اگر می خواهید رنگ های دیگری به اتاق خواب اضافه کنید با وارد کردن تابلوهای نقاشی ، وسایل دکوری مدرن ، آباژور و … این کار را انجام دهید.

کار دیگری که اتاق خواب را بسیار زیبا می کند استفاده از نورپردازی می باشد. می توانید بر روی میزهای پای تخت خواب از چراغ خواب ها و آباژورهای شیک با نورهای دلخواه استفاده نمایید . این چراغ ها علاوه بر این که محیط را دلربا می کند فضا را رمانتیک و عاشقانه نیز جلوه می دهد.

روش دوم برای ایجاد نورپردازی استفاده از لوسترهای زیبا و لوکس در وسط سقف می باشد. هم چنین برای کامل شدن روشنایی اتاق خواب می توان پرده های نازکی را در جلوی پنجره نصب کرد.

اتاق خواب عروس
اتاق خواب عروس

3-آشپزخانه :

آشپزخانه برای خانم ها قلب خانه به شمار می آید. درواقع آشپزخانه نیز فضای مهمی است که طراحی زیبای آن در فضای کل خانه موثر است.آپارتمان ها معمولا آشپزخانه های کوچکی دارند و در طراحی و چیدمان ان باید نهایت دقت و تخصص را به کار برد.

برای این اندازه از آشپزخانه ها حتما تم های رنگ روشن را انتخاب کنید. مثل سفید ، طوسی و … می توانید به این ترکیب رنگ های روشن نیز اضافه کنید مثل رنگ کابینت ها ، رو کابینتی ، کفپوش ، وسایل آشپزخانه ، پرده و …

سعی کنید در همه جای خانه ایده های خلاقانه و نوآورانه داشته باشید .می توانید برای تزیین و طراحی دکوراسیون منزل خود از متخصصان و کارشناسان کاربلد در این زمینه کمک بگیرید تا بهترین چیدمان را متناسب با ابعاد منزلتان اجرا نمایند.

چیدمان منزل عروس
چیدمان منزل عروس