آرایشگر عروس
۰۱
مرداد

راهنمای انتخاب آرایشگر عروس

راهنمای انتخاب آرایشگر عروس

راهنمای انتخاب آرایشگر عروس : مهم ترین مسئله ای که همه ی عروس خانم های دم بخت در روز عروسی با آن سرو کار دارند و بسیار روی آن حساسند موضوع آرایش چهره و مو می باشد. در واقع می توان گفت همه چیز عروس و تغییرات کلی ای که می کند در نتیجه ی همین آرایش روز عروسیست . علاوه بر این به جرات می توان گفت تمام عروس خانم ها از روز عروسی و زیبایی خود در ذهنشان رویاها ساخته اند. پس انتخاب یک آرایشگر حرفه ای ، باتجربه و کار بلد بسیار حیاتی و ضروری می باشد.

راهنمای انتخاب آرایشگر عروس:

برخی از عروس خانم ها دوست دارند که چهره ی آن ها در روز عروسی بسیار متفاوت باشد وتغییر نماید اما بهتر است این نکته را مد نظرتان قرار دهید که قرار نیست در روز عروس شما به یک مدل تبدیل شوید در عوض آرایشگر عروس باید بتواند چهره ی شما را به بهترین حالت ممکن تبدیل نماید تا ظاهر و شکل اصلی شما در پس انواع رنگ ها پنهان نماند و هم چنین بتواند زیبایی های چهره واقعی خودتان را بیشتر نمایان سازد.

در نتیجه کار اصلی یک آرایشگر حرفه ای برجسته کردن زیبایی های منحصر به فرد شما و پوشاندن عیب و نقص های احتمالی می باشد .

راهنمای انتخاب آرایشگر عروس
راهنمای انتخاب آرایشگر عروس

در جستجوی بهترین آرایشگاه :

حتما تمامی عروس خانم ها قبل از روز عروسی به دنبال پیدا کردن بهترین آرایشگاه شهر خود می گردند و از تمامی آرایشگاه ها و نمونه کارهایشان دیدن می کنند و یا از تجربیات سایر عروس خانم ها برای تصمیم گیری و درنهات انتخاب آرایشگر خود کمک می گیرند. اما گاهی تصمیمات و فکر و خیال های ما اشتباه از کار در می آید و باز با تمامی دقت و تحقیق از آرایش شب عروسی راضی نیستیم.

پس حتی الامکان در هنگام تصمیم گیری به این موارد دقت کنید تا بعدا دچار پشیمانی نشوید :

 

1-نزدیک بودن آرایشگاه به محل برگزاری مراسم جشن عروسی:

در واقع این نکته از مهم ترین نکاتی است;که حتما باید آن را مد نظر قرار دهید;زیرا معمولا عروس خانم ها از صبح;که آرایشگاه می روند کم;دچار خستگی می شوند اگر مسافت;طولانی تا رسیدن به تالار یا باغ را هم;به ان اضافه کنیم ممکن;است ارایش چهره و موی آن ها را تحت تاثیر قرار دهد و ظاهراشان را بهم بریزد.

2-توجه به هزینه های آرایشگاه :

هزینه های آرایشگاه ها همانطور که می دانی در ابتدا بستگی به این دارد که آرایشگاه معتبر و شناخته شده است یا معمولی و درجه چندم. سپس بحث خدماتی که ارائه می دهند مطرح می گردد که در هر شهری می تواند این نرخ تغییر کند. در نتیجه در مورد پکیج آرایشی ای که برای عروس خانم در روز عروسی استفاده می کنند حتما سوال بپرسید و از جزئیات هزینه ها مطلع گردید.

انتخاب آرایشگر عروس
انتخاب آرایشگر عروس

3-پکیج های عروس:

پکیج اختصاصی عروس معمولا شامل موارد زیر می شود : خدماتی از قبیل ماساژ ، گریمور عروس ، پاکسازی و درمان های پوست ، اپیلاسیون ، رگ مو ،کاشت ناخن ، گریم و میکاپ ، اصلاح و ابرو ، شینیون ، تاج عروس و …

از مواردی که شامل پکیج عروس نمی گردد حتما از قبل اطلاع پیدا کنید.

4-شینیون کار و میکاپ آرتیست عروس:

برای فهمیدن از نحوه ی سبک کاری این دو می توانید به نمونه کارهایشان مراجعه کنید. بدین صورت کاملا متوجه خواهید شد که سلیقه و نوع کارشان به چه صورت است. زیرا این دو کار از مهم ترین اقداماتی است که شما را به زیباترین عروس تبدیل خواهد کرد. یک میکاپ بی نقص همراه با شینیون خاص و شیک به شما کمک می کند که مانند ستاره ها بدرخشید. در نتیجه از بروز بودن ان ها اطمینان حاصل کنید.

آرایش عروس
آرایش عروس

5-دوام آرایش عروس :

در مورد این نکته حتما با آرایشگر خود صحبت کنید تا از بهترین مواد برای آرایش چهره و مویتان استفاده کند .بدین صورت تا پایان روز عروسی آرایشتان دوام می یابد و هنوز زیبایی خود را داراست.

6-دوام شینیون عروس :

حتما تا به حال با عروس هایی مواجه شده اید که در پایان وقت آرایش موهایشان شل یا باز شده و موهایشان وز گشته است. در این باره نیز پیشنهاد می کنیم که به شینیون کار خود تذکر لازم را بدهید. بهترین کار این است که کار او را چند روز قبل از عروسی امتحان کنید و تا پایان وقت بدین شکل بمانید تا از دوام شینیون خود اطمینان حاصل نمایید.