سالگرد ازدواج
۲۶
شهریور

سالگرد ازدواج

سالگرد ازدواج

سالگرد ازدواج : همانطور که می دانید;ازدواج نماد عشق;و علاقه زن و شوهر به;یکدیگر است و رابطه;صمیمی آن ها را به تصویر;می کشد. جشن سالگرد ازدواج که امروزه;فراگیرتر و بااهمیت تر برگزار;می شود خاطرات خوش;ازدواج و پیوند زناشویی;زن و مرد و آغاز زندگی مشترکشان;را یادآوری می کند. این جشن را معمولا اکثر افراد با تدارکات خاص انجام میدهند تا لحظه های خوبی را برای همسرانشان رقم بزنند. البته با برنامه ریزی درست میتوان از هزینه های سنگین و اضافی جلوگیری نمود اما جشنی ساده  شیک را برگزار نمود. برگزاری مراسم عروسی

سالگرد ازدواج :

سالگرد ازدواج نیز از روزهایی است که پس از شروع زندگی مشترک زن و شوهر ها با ذوقی وصف ناپذیر آن را برپا می کنند و از جمله روزهای فراموش نشدنی و خاطره انگیز می باشد. هر ساله اکثر زوج های جوان سالگرد ازدواجشان را در کنار هم جشن میگیرند و تمام خاطرات و عشق و محبتشان را مجددا برای هم تداعی می کنند. برای این که این جشن بهتر و با لذت بیشتری برگزار گردد در مورد این جشن و نکات برپایی آن توضیحات و ایده هایی داده شده که به زوج ها کمک می کند تا در برگزاری این مراسم چگونه عمل نمایند تا لحظه های خوشی را داشته باشند.

ایده هایی برای برگزاری جشن سالگرد ازدواج :

برای این که بخواهید همسرتان را غافلگیر و خوشحال نمایید می توانید از ایده ها و نکات زیر استفاده نمایید :

سالگرد ازدواج
سالگرد ازدواج

1-درست کردن کارت زیبا و خاص برای همسرتان :

می توانید با خلاقیت و هنر خودتان کارت های دست ساز رنگی در سایزهای مختلف درست کنید و بر روی آن ها بنویسید که چرا همسرتان را دوست دارید و از زمهر و علاقتان به او بگویید .این کارت ها را می توانید درون شیشه سفید یا جعبه های رنگی بگذارید و روی آن را با ربان و گل تزیین نمایید.

برای درست کردن کارت ویژه از عکس ها و خاطراتتان نیز می توامنید کمک بگیرید. ایده ی بسیار جالبی است که عکس ها را از آلبوم در آورید و آن ها را با گیره به طناب های فانتزی و رنگی وصل نمایید تا یکجا جلو چشم باشند.

2- کیک و شیرینی زیبا به سلیقه خودتان :

در قنادی ها کیک و شیرینی های خاص مخصوص سالگرد های ازدواج یافت می شود که ظاهر فانتزی و جالبی دارند اما اگر می توانید خودتان ان ها را تهیه و اماده کنید که لذت دیگری دارد. برای این کار قالب های قلبی شکل و یا شکلات های به شکل قلب  زیبا موجود هستند که می توانید به کمک آن ها به راحتی تزیینات را انجام دهید . علاوه بر این می توانید دسر هم آماده کنید و برای نشان دادن عشق از رنگ های آلبالویی یا توت فرنگی در ظرف های قلبی شکل کمک بگیرید. حتی می توانید قندهایی به شکل قلب نیز خودتان در خانه تهیه نمایید.

راهنمای برگزاری جشن سالگرد ازدواج
راهنمای برگزاری جشن سالگرد ازدواج

3-تهیه غذاهای مرد علاقه همسرتان :

به هر حال برای سالگرد ازدواجتان حتما باید به فکر تهیه یک غذای عالی باشید و چه بهتر که از بین غذاهای مرد علاقه همسرتان باشد. بر رونی طعم و ظاهر غذا دقت کنید و تمام سلیقه خود را به کار گیرید تا غذایی لذیذ و زیبا و با آرایشی محشر را در مقابل همسرتان قرار دهید.

4-گل مورد علاقه همسرتان :

گل دادن خانم ها را خیلی سر ذوق می آورد برای این روز از گل های مورد علاقه همسرتان خریداری نمده و در گلدان یا جعبه ای زیبا به او تقدیم نمایید.

5-تماشای فیلمی عاشقانه و رمانتیک در کنار همسر :

ایده دیگر برای گذراندن شبی فوق العاده تهیه فیلمی عاشقانه است تا د کنار همدیگر تماشا نمایید. یا حتی می توانید فیلم عروسی و فیلم های خانادگیتان را پخش کنید  در هنگام دیدن فیلم نیز تنقلات میل نمایید.

6-دکوراسیون و تزیینات مراسم را فرامش نکنید :

طراحی فضای خانه بسیار می تواند حال و هوای آن شب را تغییر دهد به گونه ای که یادآور رابطه عاشقانه شما باشد.

ایده هایی برای جشن سالگرد ازدواج
ایده هایی برای جشن سالگرد ازدواج

7-حواستان به لباس امشبتان باشد:

بهتر است برای امشب بهترین لباستان را بپوشید تا از همیشه زیباتر و جذابتر به نظر آیید.

8-هدیه دادن :

هدایای متنوع و مختلفی برای این روز جو دارند که می تانید بنا به سلیقه همسرتان آن را تهیه کنید. به عنوان مثال تهیه بلیط کنسرت ، ساعت ، خرید تابلوی نقاشی ، تهیه نامه های عاشقانه ، کتاب های نفیس ، عطرهای ماندگار ، تهیه آلبوم عکس خاطرات و …