ماه عسل
۲۴
خرداد

ماه عسل عروس و داماد

ماه عسل عروس و داماد

ماه عسل عروس و داماد : به عقیده ی;بسیاری از زوج های جوان و تازه;عروس و داماد ها ماه عسل;بعد از برگزاری مراسم عروسی مهم ترین و لذت بخش ترین سفر زندگی;به شمار می رود که خاطرات زیادی را;به همراه خواهد داشت . در نتیجه;اکثر آن ها برای بعد;از جشن ازدواجشان;یک سفر دو نفره ترتیب می دهند;تا این گونه فرصتی باشد برای;خلوت عاشقانه خود.

ماه عسل عروس و داماد :

ماه عسل فرصت خوبی;برای شناخت بهتر و بیشتر;همسرتان است و;فقط یکبار همچین سفری;برای زوج های تازه;ازدواج کرده پیش می آید;در نتیجه باید برای آن به خوبی و با حوصله;برنامه ریزی کنید تا همه چیز باب میلتان باشد و یک سفر رویایی و به یاد ماندنی را تجربه نمایید .

در این مقاله ماه عسل در فصل های مختلف را بررسی می کنیم تا راهنمای سفر شما باشد .

ماه عسل
ماه عسل

ماه عسل در فصل بهار :

در فصل بهار بیشتر مناطق دنیا دیدنی و لذت بخش است. به عنوان مثال اگر قصد سفرهای داخلی را دارید می توانید تا نیمه های بهار به سراغ شهرهای جنوبی و خلیج فارس و دریای عمان بروید. در اردیبهشت رویایی می توانید سمت شیراز و بهارنارنج های پرعشرش بروید یا در کاشان و وقت بوییدن و چیدن گل های محمدی آن جا حضور داشته باشید و خاطرات خوش و معطر بسازید.

سفرهای شمالی هم می تواند انتخاب مناسبی باشد زیرا هوا نه گرم است و نه سرد .

اگر تصمیم دارید به سفرهای خارجی بروید بخش های جنوبی اروپا آب و هوای خوبی دارند مانند ایتالیا ، اسپانیا ، پرتغال و …

از جالب ترین و مهم ترین جاذبه های توریستی در اواخر فصل بهار شب های نقره ای سن پترزبورگ است که تا اواخر تیرماه نیز ادامه دارد.

ماه عسل در فصل تابستان :

در فصل تابستان در ایران و سفر داخلی به سمت شهرهای غربی حرکت کنید زیرا این فصل از سال این شهرها آب و هوای مناسب تری نسبت به سایر بخش های ایران دارند. برای سفرهای خارجی نیز قسمت های شمالی آمریکا و اروپا را انتخاب نمایید.

بلغارستان ، قبرس ، سواحل مدیترانه و کشورهای آسیای شرقی هم می تواند برای زوج هایی که عاشق آرامش و استفاده از میوه ها  خوراکی های متفاوت و خوشمزه هستند بسیارمناسب و لذت بخش خواهد بود .

ماه عسل عروس و داماد
ماه عسل عروس و داماد

ماه عسل در فصل پاییز :

اگر برای رفتن به ماه عسل ماه پاییز را انتخاب کرده اید برای سفر داخلی شهرهای مرکزی مانند اصفهان و یزد انتخاب های مناسبی هستند. به دلیل این که هم هوای دلپذیری دارند و هم ان که مسافرهای زیادی در شهر حضور ندارند.

برای سفر خارجی نیز بهترین گزینه ها کشورهای آسیای شرقی و نیم کره جنوبی هستند. استانبول در این فصل بارانی است اگر فضای رمانتیک و بارانی را برای عکس گرفتن و فیلم ساختن می پسندید سری به آن بزنید.

بهتر است بدانید کشورهای اروپایی در این فصل بسیار سرد هستند پس لطفا به سراغ ان ها نروید .زیرا نمی توانید به اندازه ی کافی از سفرتان لذت برید و به دلیل سرما پایتان را برای دیدن مناظر طبیعی و جاذبه ها بیرون بگذارید.

ماه عسل در فصل زمستان :

در فصل زمستان برای سفر شهرها و جزایر جنوبی بهترین مکان ها هستند که آب و هوای متعادلی دارند. در سفرهای خارجی نیز کشورهای استرالیا ، اقیانوسیه ، آمریکای جنوبی ، امارات ، هند و همینطور کشورهای آسیای شرقی بهترین گزینه ها برای سفر هستند.

اگر در فصل زمستان قصد دارید که هوای سرد و برفی را تجربه کنید از مسکو تا لس آنجلس می تواند برای شما این تجربه را فراهم کند.

نکات مربوط به ماه عسل
نکات مربوط به ماه عسل

تورهای ارزان :

باید بدانید که ارزانترین فصل برای ماه عسل و به طور کلی سفر فصل پاییز است. به دلیل این که همه ی دنیا در حالت low season  قرار دارد. و مردم در این فصل از سال مشغول رسیدگی به کارها و همینطور تحصیل فرزندانشان هستند.

از این رو تمامی تورها و آژانس های هواپیمایی و هتل ها و … قیمت های ارزانی دارند.

اما به طور معمول در تابستان ، تعطیلات نوروز ، کریسمس و هم چنین تعطیلات رسمی قیمت بلیط های تورها و هواپیماها بالا است.