مردانی که مناسب ازدواج نیستند
19
آگوست

مردانی که مناسب ازدواج نیستند

مردانی که مناسب ازدواج نیستند

مردانی که مناسب ازدواج نیستند : همانطور که میدانید مهم ترین تصمیم و همینطور بزرگترین ریسک زندگی هر فردی انتخاب همسر و ازدواج است. از این رو همه ی دختران و پسران باید بدانند که بحث ازدواج بسیار مهم تر و حساس تر و دقیق تر از یک تصمیم احساسی است و باید کاملا حساب شده و با شناخت دقیق به جلو رفت و دست به انتخاب زد.

در این بین مردانی هستند که ویژگی هایی غیرقابل تحمل دارند و برای تشکیل یک زندگی مشترک اصلا مناسب نیستند. خانم ها باید با این ویژگی ها آشنا باشند تا درگیر رابطه عاطفی با این افراد نشوند.

این شعار را همیشه به یاد دشته باشید ( انتخاب عاقلانه ، زندگی عاشقانه )

مردانی که مناسب ازدواج نیستند :

در این مقاله به ویژگی های ناخوشایند مردانی اشاره می کنیم که مناسب ازدواج نیستند:

ممکن است هیچ مردی در چند جلسه آشنایی از خود رفتاری بروز ندهد اما با گذشت زمان این شخصیت نمایشی کنار گذاشته می شود و واقعیت رفتاری وی آشکارا نمایان می گردد.

مردانی که مناسب ازدواج نیستند
مردانی که مناسب ازدواج نیستند

1-مردانی که وابسته به مادر خود هستند  :

مردانی که هنوز هم به خانواده خود به ویزه مادرشانوابسته هستند و به اصطلاح عامیانه هنوز هم مامانی هستند اصلا نمی توانند یک خانه و خانواده را به طور مستقل اداره کنند . این گونه افراد هنوز یاد نگرفته اند که چطور مرد یک خانه باشند و مسئولیت های این تعهد و ازدواج را بپذیرند.

حواستان باشد در روابط بین شما و چنین مردی همیشه نظر و رای یک شخص سوم که همان مادر پسر است در میان است و او به تنهایی نمی تواند تصمیم درستی بگیرد. او نظر روانی به مادرش وابسته است و برای راضی و خشنود نگه داشتن مادرش حتی ممکن است کاری برخلاف میل و علاقه شما انجام دهد.

2-مردانی که روحیه ی بسیار حساسی دارند :

این حساسیت هم می تواند از لحاظ روانی باشد و هم از لحاظ جسمی . او می تواند با کوچکترین رفتار ، حرف و یا سوءتفاهمی از جانب شما برنجد و قهر کند و طاقت ماندن نیاورد. این مردها همسران مطمئنی برای یک عمر تکیه کردن نیستند. شما باید همیشه مراقب باشید تا مسئله ای پیش نیاید تا او مثل یک کودک دعوا و قهر راه نیندازد. مردان حساس از لحاظ جسمی نیز بیش از حد به ظاهر و طرز لباس پوشیدنشان اهمیت می دهند تا جایی که حوصله خانم ها را سر می برند. این مردان اگر لکه ی کوچکی بر روی لباسشان ایجاد شود و یا فرم موهایشان بهم بریزد به شدت نگران می شوند و اعتماد به نفس خود را از دست می دهند. برگزاری مراسم عروسی

ویژگی مردانی که مناسب ازدواج نیستند
ویژگی مردانی که مناسب ازدواج نیستند

3-مردانی که اکثر مواقع در حال نق زدن و قر زدن هستند :

این مردان در;اکثر مواقع از موضوعی;ناراحت و کلافه;هستند و به سختی;چیزی باب میلشان;است. این گونه افراد;همیشه فکر می کنند;که کسی حق آن ها را خورده به;همین علت سریع بهانه;می گیرند و قر می زنند.

مردان از این دست;گاهی در همه کارها;فضولی می کنند;و با قر زدن;مداوم به طرف;مقابلشان اعصاب او را خورد می کنند. این افراد نمی توانند آرامشی برای شما فراهم کنند و اصلا مناسب ازدواج نیستند.

آقایانی که برای ازدواج نامناسبند
آقایانی که برای ازدواج نامناسبند

4-مردانی که ضعیف النفس هستند :

این ویژگی از مهم ترین ویزگی ها به شمار می رود که به شدت باعث دلزدگی زنان می شود. هر زنی دوست دارد که تکیه گاهش قوی و محکم باشد و هر چیز کوچکی نتواند او را بهم بریزد. مردهای ناتوان و ترسو نم توانند در زندگی پیشرفت چندانی کنند و حتی گاهی از پس مراقبت از خود هم بر نمی آیند.

مردهایی که دهن بین هستند ، بی مسئولیت هستند و یا اراده ای از خود ندارند از جمله مردان ضعیف به شمار می روند.

علاوه بر این مردانی که به قول معروف زیادی سریش و عاشق پیشه هستند نیز ضعیف به نظر می رسند. زیرا با کوچکترین بی محلی از سمت عشقشان خودشان را می بازند