هدیه های مناسب برای عروس خانم ها
۲۱
خرداد

هدیه های مناسب برای عروس خانم ها

هدیه های مناسب برای عروس خانم ها

هدیه های مناسب برای عروس;خانم ها : حتما تا به حال برای شما;هم اتفاق افتاده که از هدایایی;که برای جشن عروسیتان دریافت;کرده اید راضی و خشنود نبوده اید . هدیه هایی;تکراری و بلا استفاده برای شما.

پتو ، ست لیوان و پارچ ، اتو ، پنکه ، بخاری و …. این وسایل;دیگر برای همه ی عروس خانم ها;به نوعی تکراری شده به;همین دلیل دیگر دل خوشی از این دست کادو ها;ندارند. بهتر است قبل از هدیه به تازه عروس ها;کمی راجب به ان فکر کنید تا بتوانید با هزینه ی مناسب سنگ تمام بگذارید و خلاقانه و متنوع و متفاوت عمل کنید.

هدیه های مناسب برای عروس خانم ها :

از گذشته تا کنون هدیه های روز پاتختی چندان تغییری نکرده و تقریبا می توان حدس زد که میهمانان چه وسایل و ظروفی را می خواهند به عروس و داماد هدیه دهند. در این مقاله به چند نمونه از کادوهای زیبا و به درد بخور برای تازه عروس ها اشاره شده که هر کدام بر اساس بودجه ی خود می توانید آن ها را تهیه و به عروس خانم ها هدیه دهید. این هدایا کاملا کاربردی است و طرفداران زیادی هم دارد.

1-سرویس غذا خوری مد روز :

سرویس های غذا خوری 6 یا دوازده نفره که کار دست هستند و دارای رنگ و لعاب و روح هنری هستند بیشتر از اسه بشقاب های تک رنگ دل عروس خانم ها را می برند و ان ها را ذوق زده می کنند. رنگ های شاد ظروف سرامیکی که از طرح های سفالی و سنتی الهام گرفته شده بسیار زیبا هستند و برای کادو دادن بهترین انتخاب بهش ار می آیند. امتحان کنید!

هدایای پاتختی
هدایای پاتختی

2-کباب پز :

شاید به نظرتان هدیه دادن این وسیله زیاد جالب نباشد اما باید بدانید کباب پز از وسایلی است که هر کدبانو در هر خانه به ان نیاز پیدا می کند . درست است که کمی گران قیمت است اما برای تازه عروس ها بسیار کاربردی و پر استفاده خواهد بود. در انتخاب و خرید ان تامل نکنید!

3-صنایع دستی و آثار هنری :

این هدایا برای عروس و داماد بهترین و ماندگارترین یادگاری ها به شمار می آیند زیرا هم در نشیمن و سالن منزلشان قابل استفاده است و هم این که جلوی چشمشان است و همیشه یاد شما و کادوی باارزش و کاربردیتان می افتند .آثار هنری لذت بخش و جذاب هستند و خوشبختانه مورد پسند تمامی جوان ها قرار می گیرند.

هدایای مناسب تازه عروس ها
هدایای مناسب تازه عروس ها

4-ظروف مایکروویو و فر :

خوب است بدانید تازه عروس ها به دلیل این که د رابتدای زندگی مدام مشغول مهمانی دادن و دورهمی های دوستانه هستند بسیار به این ظروف نیاز دارند تا با سرعت و بدون اتلاف وقت بتوانند غذاهای اماده خود را در مایکروویو و یا فر حاضر کنند. خوشبختانه این ظروف در بازار با طرح ها و رنگ های جذاب و زیبا موجود است . اما خرید ظرف های پیرکس و سرامیکی فقط به درد تزیین بوفه اتاق نشیمن می خورد.

5-کوسن مبل :

ایده ی هدیه دادن کوسن مبل در نگاه اول ممکن است آنچنان در دید نباشد و به اصطلاح به چشم نیاید اما باید بدانید که در ابتدای زندگی عروس و داماد سمت این وسایل تزیینی نمی روند زیرا مشغول تکمیل خرید وسایل ضروری برای خود هستند. کوسن های زیبا و خوشرنگ می تواند به راحتی حال و هوای منزلشان را تغییر دهد و ان ها را شاد سازد.

6-آلبوم عکس :

معمولا تازه عروس و داماد ها عکس های خاطره انگیز زیادی دارند که در آلبوم عروسی یا نامزدیشان جا نمی شود. بهتر است شما به فکر بیفتید و یک آلبوم زیبا برای دیگر عکس هایشان تهیه کنید. حتما مورد استفاده و هم چنین مورد توجه قرار می گیرد.

هدیه های مناسب برای پاتختی
هدیه های مناسب برای پاتختی

7-لوازم دکوری زیبا :

حتما تا کنون به منزل تازه عروس و داماد ها سر زده اید. اگر دقت کنید متوجه می شوید در ابتدای زندگی شلوغ ترین مکان در خانه ی آن ها آشپزخانه است و وسایل تزیینی و دکوری کمتری در سایر اتاق ها و سالن دیده می شود. در این حالت بهترین هدیه برای آن ها می تواند وسایل دکوری و آنتیک و زیبا باشد. مانند گلدان های بزرگ سفالی و چینی ، ظروف دکوری ، آباژور ، چراغ خواب ، تابلوهای هنری و ….

حتما خرید این هدایا را امتحان کنید ، پشیمان نمی شوید!