دیزاین

گاهی ممکن است با وجود وسعت تالار پذیرایی طراحی و. چیدمان وسایل باشکوه نباشد و رضایت عروس و داماد را ایجاد نکند این بدین معنی است که طراحی و دیزاین محوطه و محیط پذیرایی بر دید مهمانان بسیار تاثیر گذار است. اگر این فضا به درستی طراحی نشود و ضعیف باشد ممکن است زحماتی که برای گل آرایی و تشریفات عروسی صورت گرفته شده است نادیده گرفته شود. استفاده از نورپردازی, شمع آرایی, چینش میز ها و صندلی ها, جایگاه عروس و داماد, آتش بازی در زیبا سازی فضای عروسی بسیار موثر است.

محوطه ورودی

اولین جایگاهی که مهمانان هنگام ورود با آن مواجه می شوند و می بینند ورودی تالار یا باغ عروسی است. این قسمت به هر میزانی که زیباتر باشد تاثیر زیادی بر فضای جشن خواهد داشت.

نمونه

چیدمان میز و صندلی

از مهمترین نکات برای زیبایی دکوراسیون تالار عروسی رنگ و نحوه چینش میز و صندلی ها در کنار یکدیگر است. این چینش باید به گونه ای باشد که رفت و آمد مهمانان به راحتی صورت گیرد.

نمونه

آتش بازی و مه خشک

در محوطه سالن و در کنار موسیقی و شور شعف مهمانان می توان از آتش بازی استفاده کرد. در زمانی که چراغ ها خاموش است انجام آتش بازی شکوه خاصی را به فضای جشن عروسی می بخشد.

نمونه

شمع آرایی

نمایی خاصی که شمع به فضا می بخشد باعث می شود از شمع ها در دکور مکانهایی همچون کافی شاپ, سالن و تالار پذیرایی استفاده شود.شمع آرایی نیز از خدمات تشریفات ژمیس است.

نمونه

جایگاه

بخش مهمی از طراحی تالار یا باغ عروسی تزیین جایگاه عروس و داماد است, این جایگاه در مکانی بالاتر از صندلی های مهمانان است و به همین دلیل در دید قرار دارد.

نمونه

میز پذیرایی

طراحی و دیزاین میز پذیرایی از مهمانان یکی از دیگر خدمات و تشریفات مهمانی ها و عروسی های با شکوه است که زیبایی خاصی را به مراسم شما می بخشد.

نمونه