جشن نامزدی

یکی از اتفاقات مهم و فراموش نشدنی در زندگی هر فرد ازدواج است که آداب و رسوم ویژه ای داشته و حتی در یک منطقه ممکن است متفاوت باشد. در جهان ازدواج مراسم های مختلفی را شامل می شود. مراسماتی همچون خواستگاری, نامزدی, عقد و عروسی از جمله مراحل و مراسم های ازدواج می باشند. مراسم نامزدی نسبت به مراسم عروسی ساده تر بوده و میزبان خانواده عروس هستند و اندکی بعد از مراسم نامزدی برگزار خواهد شد. در این مراسم اغلب خانواده های طرفین در مورد جزییات ازدواج همچون مهریه, طول دوران ازدواج, زمان و چگونگی برگزاری عقد و عروسی صحبت خواهند کرد. البته ممکن است سلیقه های برخی خانواده ها به گونه ای باشد که مراسم نامزدی را همچون مراسم عروسی تشریفاتی برگزار نمایند بنابراین مراسم نامزدی در باغ عروسی اتفاق عجیبی نخواهد بود.

تشریفات جشن نامزدی از تشریفات قبل از عروسی است و با توجه به آداب و رسوم خانواده های مختلف متفاوت است. ممکن است جشن های مفصل و یا مهمانی های خودمانی برگزار شود. برای داشتن جشن نامزدی باشکوه با سپردن تشریفات به خدمات مجالس ژمیس با خیال راحت مراسم خود را برگزار نمایید.

اغلب تشریفات جشن نامزدی بر عهده خانواده عروس می باشد هر چند گل و کیک بر عهده خانواده داماد خواهد بود. مکان برگزاری تشریفات جشن نامزدی مطابق بودجه یا سلیقه خانواده ها می تواند در منزل, تالار و یا باغ برگزار شود. که البته باید به تعداد مهمانان توجه شود تا مشکلی بوجود نیاید و شبی به یاد ماندنی برای همه از جمله عروس و داماد رقم بخورد. سپردن برگزاری این مراسم به خدمات مجالس می تواند بار زیادی را از دوش خانواده ها برداشته و شبی باشکوه را برای همه رقم بزند. برای مشاوره و استفاده از تخصص طراحان حرفه ای ژمیس می توانید هم اکنون با ما تماس گرفته و از خدمات بی نظری و حرفه ای ما در این زمینه استفاده کنید. ما در کنار شما خواهیم بود