گل آرایی

استفاده از روش های گل آرایی مدرن و ساده به طراحان کمک دهنده است و بخش مهمی از زیبایی مجلس عروسی را بر عهده دارد و قسمت های مختلف همچون میز مهمانان, فضای ورودی تالار و باغ, فضای داخلی و جایگاه عروس داماد با این روش تزیین و زیبا سازی می شوند.جایگاه عروس و داد بالاترین قسمت و مرکز توجه مهمانان است و برای گل آرایی این قسمت باید دقت زیادی شود. می توان بجای استفاده از لوسترهای کریستال از لوسترهای گل استفاده کرده و حس تازگی را به همه القا کرد.محترم شمردن مهمانها در هنگام ورود با تزیین و گل آرایی درب ورودی نمایان خواهد شد. می توان از گل های مصنوعی برای تزئین این قسمت استفاده کرد تا در صورت بارش باران از بین نروند البته شباهت این گل ها به گل های طبیعی و زیبایی آنها اهمیت زیادی دارد.انتظار مهمانان این است که میز پذیرایی آن ها به بهترین شکل طراحی و دیزاین شده باشد. گل آرایی مناسب میز ها می تواند تاثیر مثبتی بر مهمانان بگذارد. گل آرایی این قسمت باید به گونه ای باشد که فضای پذیرایی از مهمانان را اشغال نکند. از جمله خدمات تشریفات مجالس ژمیس گل آرایی می باشد. جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

گل آرایی محوطه عروسی

گل آرایی و زیباسازی محوطه حضور، مهمانان بسیار زیبا و شکوهمند است. استفاده از طراحی های مدرن اروپایی از خدمات طراحان ما می باشد. نمونه کارهای ژمیس در این زمینه را مشاهده کنید.

دیدن نمونه

گل آرایی محوطه ورودی

دو طرف و بالای درب ورودی سالن با نوع و رنگ و حجم دلخواه مهمان گل آرایی میشود و عروس و داماد و مهمانان از زیر و بین این گل آرایی عبور میکنند . که باعث شکوه مراسم خواهد شد.

دیدن نمونه

گل آرایی جایگاه

یکی از خدمات و طراحی های مجلس عروسی تزیین جایگاه عروس و داماد است که توسط گروه ژمیس انجام می شود. و برای اجرای آن طراحی های مدرن و به روز مورد استفاده قرار می گیرد.

دیدن نمونه

گل آرایی میز پذیرایی

دیزاین و تزیین میز پذیرایی از مهمانان دعوت شده به مراسم شکوه و زیبایی خاصی را به مراسم شما خواهد بخشید. طراحی و اجرای این مهم از تخصص های گروه خدمات مجالس ژمیس است.

دیدن نمونه